Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Książka w prezencie dla uczestników konferencji V Psychiatria – Dialogi Interdyscyplinarne

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 04.08.2022
 
 
Atrakcyjna formuła, ważne tematy społeczne i specjalna sesja dla młodych lekarzy – to propozycje dla uczestników konferencji V Psychiatria – Dialogi Interdyscyplinarne. Osoby, które do końca sierpnia zdecydują się na udział w wydarzeniu, otrzymają w prezencie książkę!
Program konferencji, której przewodniczy prof. dr hab. n. med. Joanna Rymaszewska, opiera się na dyskusji między prelegentami a uczestnikami. Tytułowe dialogi w tym roku będą poświęcone między innymi zaburzeniom psychotycznym, omdleniom i koncepcjom psychiatrycznym dotyczącym natury człowieka.

Wśród tematów znajdą też kwestie istotne z socjologicznego punktu widzenia – uzależnienia behawioralne i od substancji, medyczne zastosowanie marihuany i nikotyny w psychiatrii, a także dysforia płciowa. Przygotowano specjalną sesję dla przyszłych fachowców. Studenci, doktoranci, terapeuci, specjalizujący się lekarze oraz psychologowie mogą zgłosić swoją pracę plakatową i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest pokrycie całościowego kosztu uczestnictwa w międzynarodowych konferencjach.

SZCZEGÓŁY KONKURSU


Wszystkich zainteresowanych udziałem w V Psychiatrii – Dialogach Interdyscyplinarnych zapraszamy do skorzystania z dodatkowej promocji w sierpniu. Tylko w tym miesiącu osoby, które dokonają rejestracji i płatności, otrzymają w prezencie książkę „Moja psychiatria – wiedza, którą zawsze wykorzystasz” pod redakcją prof. dr. hab. n. med. Janusza Heitzmana. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.