Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Prof. Zsolt Molnar prelegentem podczas e-Konferencji Termedii

Redaktor: Karolina Gawarzewska |Data: 14.12.2020
 
 
16 grudnia o godz. 20:40, podczas e-Konferencji Pułapki w Anestezjologii i Intensywnej Terapii, prof. Zsolt Molnar, kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu w Szeged na Węgrzech, dyrektor CytoSorbents Europe w Berlinie oraz profesor w Centrum Medycyny Translacyjnej na Uniwersytecie w Peczu przedstawi interpretację PCT w nawiązaniu do COVID-19.
Prelegent jest autorem wielu publikacji z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Jego główne zainteresowania badawcze to: zmiany hemodynamiczne związane z posocznicą, płynoterapia, markery zapalenia, pozaustrojowe usuwanie cytokin w stanach zapalnych, zadłużenie tlenowe oraz okołooperacyjna intensywna terapia.

Prof. Zsolt Molnar jest członkiem European Society of Anaesthesiology (ESA) i European Society of Intensive Care Medicine oraz członkiem podkomisji intensywnej terapii ESA.

Współpracuje z kilkoma międzynarodowymi czasopismami. Do 2017 roku opublikował 135 artykułów o całkowitym współczynniku wpływu 146, indeksie niezależnych cytowań 833 i indeksie Hirscha 18.
Jedną z jego najważniejszych inicjatyw jest organizacja, odbywającej się co dwa lata od 2012 roku konferencji poświęconej sepsie w Europie Środkowo-Wschodniej, zwanej SepsEast.

Zachęcamy do zapoznania się z PROGRAMEM KONFERENCJI
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe