Specjalizacje, Kategorie, Działy

Program Pułapek Codziennej Praktyki Lekarskiej

Udostępnij:
Początek września to dobry czas, aby po wakacyjnym odpoczynku zasiąść w domowym zaciszu i w wygodnej formule online dowiedzieć się, gdzie i dlaczego najczęściej popełniane są błędy w diagnostyce i leczeniu oraz jak ich unikać. Już dziś zarezerwuj sobie miejsce w kalendarzu na tegoroczną odsłonę konferencji Pułapki Codziennej Praktyki Lekarskiej – dostęp do transmisji LIVE jest bezpłatny!
To już dwunasta edycja wydarzenia, które w tym roku odbędzie się 4 i 5 września. Kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. n. med. Leszek Czupryniak.

Program poprzednich edycji za każdym razem okazywał się niezwykle interesujący, o czym od lat świadczy bardzo wysoka frekwencja. Także i w tym roku omówione zostaną tematy trudne i kontrowersyjne.

W trakcie pierwszego dnia konferencji odbędzie się sesja hematonkologiczna, kardiologiczna oraz diabetologiczna. Wykładowcy powiedzą, jak zostać mistrzem diagnostyki onkologicznej w POZ, jakie wyzwania niesie za sobą stosowanie leków przeciwkrzepliwych oraz jakie znaczenie ma właściwy poziom witaminy D. Mowa będzie także o faktach i mitach związanych z analogami GLP1.

Drugiego dnia spotkania poruszone zostaną między innymi kwestie reumatologiczne, ortopedyczne, dermatologiczne, a także psychiatryczne. Eksperci odpowiedzą na pytanie, czy istnieje optymalne leczenie przeciwbólowe w chorobach układu ruchu, jak unikać rozpoznań fałszywie dodatnich reumatoidalnego zapalenia stawów oraz co powinno wzbudzić naszą czujność w przypadku lęków i innych objawów u dzieci i młodzieży. Omówiony zostanie również temat otępień, zaburzeń świadomości i innych problemów poznawczych w jesieni życia.

Zapraszamy do rejestracji!

SPRAWDŹ PROGRAM


BEZPŁATNA REJESTRACJA
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.