SPECJALIZACJE LEKARZ POZ
 
Partner serwisu
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Statuetka Hipokratesa dla Doktor Bożeny Janickiej. Nagrodzona za wkład w rozwój medycyny rodzinnej
 
Działy: Aktualności
Doktor Bożena Janicka, prezes Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia, została uhonorowana Statuetką Hipokratesa za wkład w rozwój medycyny rodzinnej. Prestiżową nagrodę odebrała podczas VI Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.
VI Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej odbył się we Wrocławiu w dniach 29 września – 1 października. W bogatym programie naukowym, ważne miejsce zajęła debata pod hasłem „Podstawowa Opieka Zdrowotna i Medycyna Rodzinna – perspektywy rozwoju i zagrożenia w obliczu zmian systemowych w ochronie zdrowia”. W debacie wzięli udział specjaliści z dziedziny Medycyny Rodzinnej, w gronie których znalazła się także Bożena Janicka, prezes PPOZ.

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Stowarzyszenie Przyjaciół Medycyny Rodzinnej i Lekarzy Rodzinnych doceniło wkład pracy Doktor Bożeny Janickiej w rozwój medycyny Rodzinnej w Polsce i uhonorowało ją prestiżową Statuetką Hipokratesa. – To wielkie wyróżnienie, dziękuję. Cieszę się, że to co robię jest zauważane – mówi laureatka.

Statuetka Hipokratesa to kolejna nagroda, jaką za swoją aktywną działalność na rzecz Medycyny Rodzinnej w Polsce otrzymała Doktor Bożena Janicka.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe