Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Streamingowana sesja na PTMR!

Źródło: MK
Autor: Marta Koblańska |Data: 07.10.2019
 
 
Wielkimi krokami zbliża się kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Czego można spodziewać się w tym roku? Niewątpliwym hitem stanie się streamingowana, interdyscyplinarna sesja na temat chorób płuc i schorzeń towarzyszących. Dlaczego?
Streamingowanie oznacza bieżące przekazywanie i komentowanie najważniejszych informacji, które zostaną zaprezentowane podczas sesji. Jej uczestnicy nie tylko więc mają szansę posłuchać na temat nowości w zakresie leczenia oraz jego skuteczności, ale dowiedzieć się, co ta wiedza naprawdę oznacza i jakie znajduje zastosowanie w codziennej praktyce postępowania.

Kiedy rozpocznie się sesja? W sobotę o godzinie 12.00 i potrwa 30 minut. Kto wygłosi wykłady? Doc. Agnieszka Mastalerz-Migas wraz z prof. Piotrem Kuną omówią kwestie leków i inhalatorów w leczeniu POCHP w gabinecie lekarza rodzinnego i pulmonologa, dr hab Joanna Jaroch opowie o NOAC i skuteczności i bezpieczeństwie danych z codziennej praktyki klinicznej, Krzysztof Szydło poruszy kwestie antykoagulacji u pacjentów z AF, a praktyczne aspekty zastosowania empagliflozyny w świetle najnowszych wytycznych z punktem widzenia kardiologa omówi prof. dr hab. Grzegorz Gajos, a prof. Krzysztof Pawlaczyk przedstawi punkt widzenia nefrologa.

Zapowiada się ciekawie? Na pewno. I tym bardziej warto, bo poruszane zagadnienia do łatwych nie należą, a wiedza i ukierunkowane spojrzenie niewątpliwie pomoże w codziennym kontakcie z chorującymi.

Link do streamingu.
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe