Specjalizacje, Kategorie, Działy

Wyrusz na gorącą wyprawę z książką „Podróże w cieniu Eskulapa” – promocja!

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz
|
Zima na horyzoncie, a marzy Ci się wycieczka do ciepłych krajów? Daj się zabrać na gorącą wyprawę z książką „Podróże w cieniu Eskulapa”. Tylko do świąt pozycja dostępna w Wydawnictwie Termedia z 25-procentowym rabatem!
Profesor Piotr Wiland zaprasza Czytelników w szeroki świat na wspólną wyprawę z pogranicza medycyny i historii. Autor zabiera nas na rzadko uczęszczane szlaki znanych lekarzy, literatów i noblistów, odkrywając medyczne aspekty życia w różnych częściach globu. Jaki jest związek między yerba mate a długością życia? Jakie skutki ma półroczny post chrześcijan z Etiopii? Pasjonująca eskapada przeniesie Cię myślami w gorący klimat i sprawi, że zapragniesz wybrać się w opisane miejsca podczas urlopu.

„Podróże w cieniu Eskulapa” możesz nabyć w wyjątkowej promocji świątecznej! Zarówno książkę jak i e-book w sklepie internetowym wydawnictwa Termedia kupisz z 25-procentowym rabatem!

Jak skorzystać z okazji?
1. Wybierz właściwą pozycję - książkę lub e-book.
2. W koszyku zakupowym wpisz kod rabatowy promoeskulap (książka) lub e-promoeskulap (e-book), a następnie kliknij „przelicz”.
3. Ciesz się z oszczędności, które możesz spożytkować na właściwą podróż!

Nie zwlekaj, bilet na wielowymiarową wyprawę w czasie i przestrzeni z profesorem Wilandem jest ważny tylko do 24 grudnia!
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.