Specjalizacje, Kategorie, Działy

„Mukowiscydoza. Choroba wieloukładowa” – nowe wydanie

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz
|
Drugiego wydania doczekała się „Mukowiscydoza. Choroba wieloukładowa” pod redakcją prof. Doroty Sands. Tym razem książka dostępna jest wyłącznie w formie e-booka.
Nakład pierwszej edycji monografii bardzo szybko znalazł swoich odbiorców. Publikacja spotkała się z ciepłym przyjęciem, okazując się niezwykle pożytecznym narzędziem w codziennej pracy specjalistów z wielu dziedzin, którzy mają styczność z mukowiscydozą.

Nowa odsłona książki to efekt dużego zainteresowania pozycją, a także dynamiczny rozwój stosowanych w leczeniu choroby terapii przyczynowych. Wszystkie treści zostały zaktualizowane, a działy poświęcone zagadnieniom gastroenterologii, radiologii czy fizjologii znacząco rozszerzono. Znajdą coś dla siebie również menedżerowie – z myślą o nich dodany został rozdział dotyczący organizacji ośrodka mukowiscydozy zgodnie z aktualnymi standardami europejskimi. Bazuje on na doświadczeniach autorki, która skutecznie wdraża te normy w Centrum Leczenia Mukowiscydozy, modelowym ośrodku leczenia choroby w kraju.

Co najistotniejsze, zmieniła się forma wydania. Drugie wydanie dostępne jest wyłącznie w postaci e-booka, który można już nabyć na naszej stronie.

KUP TERAZ
 
Patronat naukowy portalu:

prof. dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel, kierownik Katedry i Kliniki Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
 
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.