Specjalizacje, Kategorie, Działy

IX Konferencja Gorące Tematy w Pneumonologii

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Krzysztof Zielonka
|
Jakie nowości z obszaru pneumonologii zwróciły w ostatnim czasie uwagę specjalistów? Jakie nowe metody diagnozy i terapii warto wdrożyć? Zapraszamy na dziewiątą już edycję Gorących Tematów w Pneumonologii! Konferencja odbędzie się 24 i 25 lutego w Warszawie.
Pomysłodawcą konferencji był przed 9 laty profesor Jan Kuś, a kontynuatorem projektu w niezmienionej formie jest obecnie prof. Wojciech Piotrowski. Tematyka skupiona jest na najbardziej „gorących” zagadnień w dziedzinie chorób płuc, między innymi dotyczących chorób śródmiąższowych płuc, onkologii pulmonologicznej i chorób oskrzeli.

Tak jak w ubiegłym roku program opracowany został przy współpracy kierownika naukowego ze specjalistami z I Kliniki Chorób Płuc IGiChP w Warszawie i Kliniki Pneumonologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zaproszeni zostali wykładowcy reprezentujący różne ośrodki akademickie z całej Polski, a także światowej klasy zagraniczni goście. Szczegóły programu zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

Zapraszamy do rejestracji – do końca stycznia obowiązuje najniższy próg cenowy!

REJESTRACJA
 
Patronat naukowy portalu:

prof. dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel, kierownik Katedry i Kliniki Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
 
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.