Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Post ERS 2021 – webinar

Autor: Patryk Dąbrowski |Data: 09.07.2021
 
 
Kongres ERS to jedno z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie szeroko pojętych chorób płuc. Podczas spotkania 14 września o godz. 19.00 zostaną omówione najważniejsze doniesienia z tego wydarzenia dotyczące diagnostyki, leczenia i kompleksowej opieki nad pacjentami.
Doroczne spotkanie ERS 2021 odbędzie się od 4 do 8 września. Podczas kongresu eksperci z całego świata omówią postępy i osiągnięcia w badaniach oraz leczeniu patologii chorób serca.

Już 14 września nasi specjaliści zaprezentują krótkie wykłady podsumowujące najważniejsze doniesienia z tego dużego, światowego wydarzenia. Poruszona zostanie tematyka astmy, POChP, zapalenia płuc, raka płuca oraz profilaktyki zakażeń (szczepienia ochronne). Eksperci omówią również zmiany w wytycznych ERS oraz opublikowane w trakcie kongresu wyniki najnowszych badań.


Zarejestruj się już teraz, aby otrzymać link do transmisji i przypomnienie

BEZPŁATNA RESJESTRACJA
 
Patronat naukowy portalu:

prof. dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel, kierownik Katedry i Kliniki Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
 
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe