Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

EULAR: wysokospecjalistyczny kurs dla nauczycieli technik USG

Źródło: BL, EULAR
Autor: Bartłomiej Leśniewski |Data: 07.01.2014
 
 
EULAR (European League Against Rheumatism – Europejska Liga Przeciw Reumatyzmowi) zaprasza specjalistów zajmujących sie prowadzeniem kursów z zakresu ultrasonografii – na specjalny wysokospecjalistyczny kurs USG.
Kurs wysokospecjalistyczny zaplanowany został jako specjalny dodatek do trzystopniowych, regularnych szkoleń z zakresu USG organizowanych przez EULAR. Odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2014 roku w Paryżu, 3 dni przed tegorocznym kongresem tej organizacji. Liczba miejsc: 35.

Organizatorzy zastrzegają, że uczestnicy powinni mieć za sobą zaliczony zaawansowany kurs EULAR w zakresie USG, oraz odpowiednie doświadczenie.

Kurs ma na celu poprawę poprawę umiejętności nauczania posługiwania się technikami ultrasonograficznymi. Składać się będzie z wykładów i części praktycznej. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się jak zorganizować warsztaty USG i jak oceniać umiejętności posiadane przez kursantów.
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe