Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Na pograniczu reumatologii i ortopedii: konferencja grupy OMICS

Źródło: BL, OMICS Group
Autor: Bartłomiej Leśniewski |Data: 19.07.2013
 
 
OMICS Group zaprasza na 2. Międzynarodową Konferencję i Wystawę Ortopedii i Reumatologii (2nd International Conference and Exhibition on Orthopedics & Rheumatology). Będzie okazją do debaty i przedstawienia najnowszych osiągnięć z pogranicza reumatologii i ortopedii.
Konferencja odbędzie w dniach 19-21 sierpnia w Las Vegas, USA.

Organizatorzy kierują swoje zaproszenie do ortopedów, chirurgów, także dziecięcych, specjalistów z dziedziny Head & Neck Surgery, reumatologii, chirurgii ręki, chirurgii ogólnej, medycyny rodzinnej, ogólnej, neurochirurgii, lekarze medycyny ratunkowej i wszystkich pracowników służby zdrowia związanych z ortopedią i reumatologią.

Konferencja będzie doskonałą okazja do spotkania czołowych naukowców w dziedzinie ortopedii i reumatologii, zaznajomienia z postępem prowadzonych przez nich badań i zapoznania z najnowszymi osiągnięciami technologicznych w dziedzinach ortopedii i reumatologii. Spotkanie będzie okazją do debaty o charakterze interdyscyplinarnym i wypracowania najlepszych metod współpracy między specjalistami z różnych dziedzin medycyny.
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe