Specjalizacje, Kategorie, Działy

Prof. Piotr Leszczyński zaprasza na 16. edycję konferencji Zdrowe Kości i Stawy ►

Udostępnij:
Po raz kolejny – od 7 do 9 marca w Poznaniu – będziemy mieli okazję do wzięcia udziału w interdyscyplinarnej, kostno-stawowej konferencji naukowo-edukacyjnej, będącej jedynym tego rodzaju wydarzeniem w Polsce.
Wydarzenie skierowane jest do lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, w tym również lekarzy medycyny rodzinnej, którzy w swojej codziennej praktyce zawodowej zajmują się pacjentami z problemami zdrowotnymi związanymi z kośćmi i stawami. Jak zwykle bogaty program wypełnią spotkania z wybitnymi ekspertami i praktykami.

– Nie ma takiej drugiej, interdyscyplinarnej kostno-stawowej konferencji w Polsce, (…). Nasze spotkania to forum wymiany doświadczeń wielu naukowców, ekspertów, praktyków, świetnych liderów opinii, którym pięknie dziękuję za każde przyjęte zaproszenie do wygłoszenia czasami trudnych prezentacji. (…) Program XVI edycji konferencji Zdrowe Kości i Stawy 2024 jest w stałym opracowaniu, ale przedstawia się już wyśmienicie. Pracujemy nad nim cały czas i dlatego proszę na bieżąco śledzić stronę internetową wydawnictwa Termedia. Tam znajdą państwo najnowsze i ostateczne informacje – podkreśla prof. Piotr Leszczyński.

W programie oprócz licznych sesji tematycznych zwracają uwagę zaplanowane dwie niezależne wielkie debaty naukowe.

– Najważniejszym i kulminacyjnym elementem tegorocznego programu naukowego będą dwie niezależne wielkie debaty, nie tylko naukowe, ale i praktyczne, bo ten wydźwięk będzie dla wszystkich klinicystów najistotniejszy. Mam nadzieję, że będą to dwa fascynujące widowiska ze standardowymi wykładami, ale także z aktywnym udziałem publiczności, poprzez możliwość udziału w głosowaniu, możliwość zdawania pytań i oczekiwania na konkretne odpowiedzi, czy wysłuchania cennych ripost między zaproszonymi ekspertami – zapowiada prof. Leszczyński.

Obejrzyj materiał wideo z zaproszeniem na konferencję!Zarejestruj się już dziś!

REJESTRACJA
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.