Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

V Warszawskie Dni Dermatologiczne – WAWDERM 2022

Redaktor: |Data: 29.06.2022
 
 
Zapraszamy do udziału w piątej edycji Warszawskich Dni Dermatologicznych, które będą się odbywać od 13 do 15 października. Po dwóch latach spotkań online mamy okazję się spotkać na żywo w hotelu Marriott w Warszawie.
W trakcie trzydniowego spotkania eksperci przedstawią najważniejsze zagadnienia związane z diagnostyką i leczeniem chorób skóry, nie zabraknie dużej dawki wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Zadbały o to członkinie komitetu naukowego wydarzenia – prof. dr hab. Lidia Rudnicka oraz prof. dr hab. Małgorzata Olszewska.

Konferencja będzie poświęcona, podobnie jak w ubiegłych latach, dermatologii praktycznej. Eksperci szczegółowo omówią nowości w diagnostyce i leczeniu chorób skóry. Wśród tematów: dermoskopia, nowotwory skóry, choroby włosów, trądzik, choroby alergiczne skóry, łuszczyca oraz nowe leki. Tradycyjnie dużą część programu stanowić będzie analiza przypadków klinicznych.

Poznaj warunki uczestnictwa i zarejestruj się teraz!

REJESTRACJA
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.