Wyślij
Udostępnij:
 
 
"Menedżer Zdrowia" - od ponad piętnastu lat kształtuje opinie
 
Działy: Polecamy
Na łamach "Menedżera Zdrowia" eksperci dzielą się spostrzeżeniami na temat ochrony zdrowia, zauważają bolączki systemu, proponują rozwiązania, a także oceniają działania podjęte przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ. Każdy numer to kolejna dawka wyjątkowych wywiadów, raportów i opinii. Felietony piszą do nas m.in. byli ministrowie i wiceministrowie zdrowia. Co ważne - z różnych stron sceny politycznej, co jest gwarantem gorących polemik na łamach pisma. Zachęcamy do prenumeraty.
Menedżer Zdrowia to profesjonalne pismo branżowe skierowane do szerokiego grona odbiorców związanych z rynkiem medycznym.

Dlaczego warto zamówić prenumeratę? Prenumeratorzy czasopisma jako pierwsi dowiadują się o konferencjach skierowanych do zarządzających w ochronie zdrowia i ekscytujących debatach eksperckich z udziałem liderów opinii. Część oferty Wydawnictwa Termedia skierowana jest tylko do prenumeratorów "Menedżera Zdrowia". Czasopismo dostarcza najnowszych informacji z zakresu zarządzania publiczną i prywatną służbą zdrowia, zaopatrzenia szpitali i centrów medycznych, sposobów inwestowania oraz pozyskiwania funduszy w sektorze usług medycznych.

Prenumeratę można zamówić TUTAJ
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe