Wyślij
Udostępnij:
 
 
2019 rok pod znakiem "Menedżera Zdrowia"
Źródło: WJ
Autor: Ewa Gosiewska |Data: 14.02.2019
 
 
Czytelnicy "Menedżera Zdrowia" mogą zamówić teraz prenumeratę czasopisma na 2019 rok z 20-procentową zniżką. To oni jako pierwsi dowiadują się o konferencjach skierowanych do zarządzających w ochronie zdrowia i ekscytujących debatach eksperckich z udziałem liderów opinii. Każdy numer czasopisma to kolejna dawka wywiadów, raportów i opinii.
Na łamach "Menedżera Zdrowia" eksperci dzielą się spostrzeżeniami na temat ochrony zdrowia, zauważają bolączki systemu, proponują rozwiązania, a także oceniają działania podjęte przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ.

Felietony piszą byli ministrowie i wiceministrowie zdrowia. Co ważne, z różnych stron sceny politycznej, a to jest gwarantem gorących polemik na łamach pisma.

"Menedżer Zdrowia" to profesjonalne pismo branżowe skierowane do szerokiego grona odbiorców związanych z rynkiem medycznym. Czasopismo dostarcza najnowszych informacji z zakresu zarządzania publiczną i prywatną służbą zdrowia, zaopatrzenia szpitali i centrów medycznych, sposobów inwestowania oraz pozyskiwania funduszy w sektorze usług medycznych.

Prenumeratę czasopisma z 20-procentową zniżką do końca lutego br. można zamówić na stronie: www.termedia.pl/mz/prenumerata.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe