Wyślij
Udostępnij:
 
 

9. Ogólnopolski Kongres Starzenia. Pacjent 65+ w codziennej praktyce lekarskiej

Autor: Jacek Rubinstein |Data: 28.04.2021
 
 
Tegoroczny kongres, który będzie się odbywał od 8 do 11 czerwca, zdominują problemy związane z opieką nad osobami starszymi po infekcji COVID-19. Skutki pandemii będziemy odczuwać przez lata. Konieczne jest zatem ustalenie zasad długotrwałej opieki, a wnioski z tych rozważań mogą być przydatne w wypadku pojawienia się kolejnych epidemii.
Przez cztery dni uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów i dyskusji na temat konsekwencji przebytej infekcji dla pacjenta starszego nie tylko ze strony układu oddechowego, ale również w kontekście powikłań kardiologicznych, neurologicznych, systemu odpornościowego, czy wreszcie konsekwencji związanych ze sferą psychologiczną i socjalną.

Podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy do skorzystania ze wszystkich możliwości, jakie daje formuła online: wysłuchania specjalistycznych wykładów, zadawania pytań prowadzącym, udziału w interaktywnych dyskusjach i odwiedzin wirtualnych stoisk z materiałami edukacyjnymi.

Zobacz zaproszenie prof. dr. hab. n. med. Tomasza Grodzickiego, kierownika naukowego kongresuUczestnicy otrzymają punkty edukacyjne za udział w wydarzeniu.


Zarejestruj się bezpłatnie lub wykup miesięczny dostęp do materiałów z kongresu>>>

ZAREJESTRUJ SIĘ
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe