Wyślij
Udostępnij:
 
 
Anestezjologia i intensywna terapia - jak uniknąć pułapek?
 
Działy: Polecamy
Interaktywny charakter wykładów, prezentacje przypadków, dyskusje, głosowania z aktywnym udziałem uczestników - tego mogą spodziewać się lekarze, którzy zdecydują się na udział w konferencji pt.: "Pułapki w Anestezjologii i Intensywnej Terapii - nie tylko dla Rezydentów".
W programie uwzględniono m.in. takie tematy jak: Małopłytkowość u ciężarnych, Inwazyjne kandydozy w OIT, Zaburzenia świadomości i przytomności w stanach mechanicznego i ischemicznego uszkodzenia mózgu - możliwości terapii, Monitorowanie dynamiki zmian układu krążenie u pacjenta we wstrząsie w OIT, Krwotok urazowy u chorego leczonego nowoczesnymi doustnymi antykoagulantami.

Konferencja odbędzie się 24-15 listopada w Karpaczu. Do grona wykładowców zaproszono ekspertów- doświadczonych praktyków.

Temat pt.: "Strategie leczenia pozaustrojowego" na IT przedstawi przewodniczący komitetu naukowego i organizacyjnego prof. dr hab. Krzysztof Kusza. Z kolei o dysfunkcji wątroby w praktyce klinicznej powie wiceprzewodniczący dr hab. Mariusz Piechota.

Uczestnicy poznają także odpowiedzi na pytania: Jak zapobiec NZK w czasie znieczulenia?, Dlaczego nie zmniejsza się ilość powikłań w znieczuleniach nerwów obwodowych? Jak ocenić i leczyć ból pooperacyjny u dzieci?

Konferencję poprzedzi XIX edycja Szkoły ECCT której towarzyszyć będą zakończone certyfikatem warsztaty: MPS/SPAD/HP. Doskonalenie technik EBP.
Szczegółowy program dostępny na stronie wydarzenia.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe