Wyślij
Udostępnij:
 
 
Bestseller „Alergologia – Kompendium” w nowej odsłonie
 
Działy: Polecamy
Podręcznik pt.: „Alergologia – Kompendium”, okazał się olbrzymim sukcesem. Książka pod redakcją prof. Rafała Pawliczaka stała się jednym z podstawowych podręczników lekarzy przed egzaminem specjalizacyjnym z alergologii. Co więcej, nabrała charakteru podręcznego u lekarzy rodzinnych, dermatologów i alergologów a także u pediatrów. Po ponad 4 latach od momentu napisania – czas na nowe wydanie. Podręcznik już jest dostępny w sprzedaży.
Zmieniła się patogeneza wielu chorób, niektóre stały się bardziej częste, w wielu przypadkach całkowicie zmieniło się leczenie. Dlatego też, podręcznik, który ukazał się właśnie nakładem Wydawnictwa Termedia będzie uzupełniony o 9 całkowicie nowych rozdziałów. Powstały one po analizie życzeń i uwag od lekarzy, a także po doświadczeniach płynących z PES z alergologii. Pozostałe rozdziały zostały gruntownie przeanalizowane, w części przypadków skrócone, w niektórych sytuacjach wydłużone.

W ten sposób powstanie tak naprawdę nowy, nowoczesny podręcznik posiadający w dalszym ciągu aspekty praktyczne jego poprzednika: zwięzłość, łatwość odszukania ważnych treści, niewielką objętość i czytelność.
Format książki pozostanie niezmieniony, a objętość nadal nie będzie przekraczała 250 stron druku.
Mamy nadzieję, że książka spotka się z podobnym odbiorem jak jej poprzedniczka.
Książkę można kupić TUTAJ
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe