Wyślij
Udostępnij:
 
 
Dyrektorzy szpitali czekają z niecierpliwością
 
Działy: Polecamy
Menedżer Roku w Ochronie Zdrowia - takim tytułem chciałby się poszczycić niejeden dyrektor szpitala. Nie jest to proste. Kryteria w tej kategorii konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny są niezwykle trudne do spełnienia. Laureaci zanim zostaną nagrodzeni, są poddani surowej ocenie- najpierw jury preselekcyjnego a następnie członków kapituły. Pierwszy etap weryfikacji tegorocznych kandydatur już się zakończył.
W siedemnastej edycji konkursu spłynęło wyjątkowo dużo zgłoszeń, także w kategoriach menedżerskich. Kapituła konkursu wybierze już niebawem osoby, które mogą się poszczycić się wyjątkowymi sukcesami w zarządzaniu placówką medyczną w mijającym roku. Jury preselekcyjne po spotkaniach z wyłonionymi w pierwszym etapie kandydatami, zarekomenduje kapitule najlepszych z nich.

Ocenie podlega nie tylko sposób pozyskiwania funduszy i gospodarowania środkami finansowymi, ale także m.in. podejście do innowacyjnych rozwiązań, kwestii rozwoju kadr szpitala, modernizacji placówki czy szczególnych udogodnień dla pacjentów.

Szansę na laur mają nie tylko menedżerowie placówek publicznych, ale też prywatnych. W kilkunastoletniej historii konkursu nagrodę tę odbierali zarówno dyrektorzy dużych szpitali jak i szefowie niewielkich przychodni. Dla jury i kapituły liczył się pomysł na zarządzanie placówką oraz sukces w jego realizacji.
Tacy menedżerowie wygrają też w tym roku. Ich nazwiska poznamy na gali konkursu 11 stycznia 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.
Gala poprzedzi cykliczną konferencję Priorytety w Ochronie Zdrowia.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe