II Kongres Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości - zarejestruj się z rabatem w wysokości 25 proc.!

Udostępnij:
W pierwszych dniach grudnia odbędzie się druga edycja Kongresu Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości. Już teraz wszyscy zainteresowani mogą zarejestrować się na wydarzenie z 25-procentowym rabatem! Profesjonaliści niebędący lekarzami, zajmujący się chorobą otyłościową, do swojego pakietu zakładającego udział online, otrzymają dodatkowo otrzymają dostęp VOD na 30 dni!
Po sukcesie I Kongresu Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości, który odbył się w formule online w 2021 roku, zapraszamy na drugą edycję wydarzenia realizowaną przez wydawnictwo Termedia w formule hybrydowej. Lekarze specjaliści spotkają się w Warszawie, natomiast wszyscy zainteresowani – w tym osoby niebędące lekarzami – będą mogli uczestniczyć w kongresie w formule online.

Już teraz zapraszamy do rejestracji i skorzystania z promocji, dzięki której można wziąć udział w wydarzeniu w najniższej możliwej cenie, z rabatem w wysokości 25% ceny podstawowej. Promocja obowiązuje do 15 października i obejmuje opcje udziału stacjonarnego dla lekarzy, a dla pozostałych specjalistów – udziału online. Dotyczy wyłącznie nowych uczestników.

KOD RABATOWY: PTLO23

Przypominamy, że na Kongresie czekają nas wykłady wybitnych naukowców i praktyków reprezentujących liczne dyscypliny medyczne, obejmujące swoim zasięgiem szerokie spektrum leczenia choroby otyłościowej, jej powikłań, a także chorób towarzyszących, warsztaty oraz analizy trudnych i rzadkich przypadków.

W programie między innymi:
• Dieta pudełkowa przekleństwo czy zbawienie?
• Warsztaty: Jak rozmawiać z chorym na otyłość i jak mówić o otyłości niezależnie od specjalizacji?
• Narzędzia wzmacniające efekt terapeutyczny leczenia choroby otyłościowej
• Skuteczne leczenie choroby otyłościowej. Oczekiwania a rzeczywistość
• Na styku otyłości i nowoczesnych technologii wspierających jej leczenie
• Problemy kliniczne chorego na otyłość w podstawowej opiece zdrowotnej
• Leki przeciwcukrzycowe u chorych na otyłość w ujęciu interdyscyplinarnym

'Tylko do 30 września uczestnicy mogą zdecydować, jakie zagadnienia zostaną szerzej omówione podczas sesji „Trudne pytania, nie zawsze łatwe odpowiedzi”! Na stronie wydarzenia w zakładce „Wybierz tematy” uruchomione zostały ankiety, dzięki którym uczestnicy zdecydują, jaka tematyka zostanie poruszona.

W podobny sposób zostaną przygotowane warsztaty „Jak rozmawiać z chorym na otyłość i jak mówić o otyłości niezależnie od specjalizacji?”. O ich kształcie również zdecydują uczestnicy ankiety, którzy wskażą najbardziej interesujące propozycje pytań.

WYBIERZ TEMATY


Lekarze, którzy zdecydują się na udział w konferencji w formule stacjonarnej, a także profesjonaliści niebędący lekarzami, uczestniczący w niej online, otrzymają gratis miesięczny dostęp do materiałów VOD z wydarzenia.

REJESTRACJA
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.