Wyślij
Udostępnij:
 
 

Interna dla rezydentów - prezent dla każdego uczestnika

Źródło: EG
Autor: Ewa Gosiewska |Data: 25.07.2017
 
 
Podczas tego spotkania uczestnicy zostaną w interaktywny sposób włączeni do dyskusji. Taka interesująca formuła repetytorium towarzyszyć będzie konferencji Interna dla Rezydentów, na którą zapraszamy do Krakowa. Nie zabraknie wnikliwych eksperckich analiz, omówienia przypadków klinicznych z udziałem praktykujących autorytetów medycznych oraz lekarzy w trakcie specjalizacji. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma praktyczny prezent. Zdradzamy jaki.
- Pacjenci, z jakimi spotykamy się na co dzień w praktyce lekarskiej, są obarczeni wieloma współistniejącymi schorzeniami. Dlatego dla każdego z nas wielospecjalistyczne podejście internistyczne jest warunkiem trafności diagnostyki i skuteczności leczenia. Dotyczy to nie tylko specjalistów chorób wewnętrznych, lecz także lekarzy specjalizujących się w wąskich dziedzinach medycyny. Stąd potrzeba praktycznego, internistycznego przygotowania specjalistów wszystkich dziedzin, co znajduje odzwierciedlenie w module internistycznym systemu specjalizacji - mówią członkowie Komitetu Naukowego: prof. dr hab. Tomasz Grodzicki, prof. dr hab. Tomasz Guzik oraz prof. dr hab. Zbigniew Gaciong.

Podczas spotkania na praktycznych przykładach zostaną przedstawione pułapki w diagnostyce i terapii pacjentów internistycznych.

Każda osoba, która opłaci udział w konferencji Interna dla rezydentów, otrzyma w prezencie książkę medyczną!
Lista książek do wyboru TUTAJ
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe