Wyślij
Udostępnij:
 
 
Jak rozstrzygnąć problem hematologiczny, nie będąc hematologiem
 
Działy: Polecamy
Czytelnicy czekali kilka miesięcy na dodruk tej książki. Jej nakład, wiosną tego roku, wyczerpał się niemal od razu po publikacji. Termedia wznowiło wydanie pozycji pt.: "Jak rozstrzygnąć problem hematologiczny, nie będąc hematologiem" i jest ona już ponownie dostępna w sprzedaży.
Myślą przewodnią książki pt. „Jak rozstrzygnąć problem hematologiczny, nie będąc hematologiem” prof. Kazimierza Sułka i dr Anny Torskiej jest prowadzenie lekarza niehematologa od momentu stwierdzenia problemu hematologicznego poprzez jego krótką charakterystykę i pierwsze kroki diagnostyczne do refleksji nad dalszym postępowaniem: czy może dalej sam efektywnie diagnozować nieprawidłowość hematologiczną, a nawet ją leczyć, czy też powinien skierować pacjenta do hematologa.

Trudności w rozwiązywaniu problemów hematologicznych w codziennej praktyce wynikają z ich względnej rzadkości, tendencji do coraz węższej specjalizacji lekarzy, z szybkiego postępu w tej dziedzinie, sięgającego – jak nigdzie – poziomu molekularnego oraz z bogactwa szczegółów laboratoryjnych i ich uwarunkowań.
Nierozwiązane problemy hematologiczne utrudniają proces diagnostyki i leczenia wielu chorób, również niehematologicznych. Dlatego książka ta jest przeznaczona dla lekarzy POZ oraz specjalistów innych dziedzin medycyny.
Książkę można kupić TUTAJ
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe