Kardiologia i Choroby Metaboliczne Wieku Podeszłego w formule online!

Udostępnij:
Kalendarz wydarzeń edukacyjnych organizowanych przez wydawnictwo Termedia w 2023 roku otworzy się już 11 i 12 stycznia. Zapraszamy na drugą edycję konferencji Kardiologia i Choroby Metaboliczne Wieku Podeszłego, której przewodniczy prof. dr hab. Piotr Jankowski.
Osoby starsze są szczególnie wymagającą grupą pacjentów nie tylko ze względu na swój wiek i związane z nim ograniczenia. Bardzo często współwystępuje u nich wiele chorób, które tworzą niebezpieczną dla życia mieszankę. Eksperci będą przedstawiać specyfikę prawidłowego postępowania medycznego w takich sytuacjach.

W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze doniesienia naukowe, o których powinni wiedzieć lekarze praktycy. Mowa będzie zwłaszcza o wytycznych i działaniach dotyczących nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, otyłości czy niewydolności serca. Eksperci zaproszeni przez kierownika naukowego konferencji, prof. dr. hab. n. med. Piotra Jankowskiego, przedstawią wiedzę teoretyczną, omawiając przypadki kliniczne z własnej praktyki.

Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji wydarzenie odbędzie się w formule online. Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji!

WEZMĘ UDZIAŁ
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.