Wyślij
Udostępnij:
 
 
Kongres Top Medical Trends - niższe opłaty!
 
Działy: Polecamy
Postęp wiedzy medycznej w pigułce, możliwość dyskusji po wykładach z największymi autorytetami z niemal wszystkich dziedzin medycyny - to tylko część "pakietu" Top Medical Trends, z którego w marcu przyszłego roku skorzysta każdy uczestnik Kongresu. Jeszcze tylko do 18 grudnia obowiązują promocyjne opłaty.
Nasz pomysł na ten kongres, to zebranie postępu medycyny w pigułce. Sam tytuł – Top Medical Trends, czyli co jest najbardziej aktualne, interesujące w różnych dziedzinach medycyny. Trudno znaleźć jedno miejsce, w którym w ciągu trzech dni można w tak wielu dziedzinach dowiedzieć się o postępie – mówi o nim prof. Jacek Wysocki przewodniczący rady naukowej Top Medical Trends, prezes Polskiego Towarzystwa Wakcynologii.

W radzie Kongresu zasiadają także: dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas, kierownik Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, dr hab. Jarosław Drobnik, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, prof. dr hab. Zbigniew Gaciong,kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, konsultant krajowy w dziedzinie hipertensjologii, dr hab. Anna Posadzy-Małaczyńska, kierownik Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz prof. dr hab. Jacek Szepietowski, kierownik Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Zachęcamy do obejrzenia zeszłorocznej relacji z Kongresu przygotowanej przez ekipę telewizyjną TVN TUTAJ.

Więcej informacji o Kongresie oraz rejestracja na : www.topmedicaltrends.pl
 
© 2017 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe