Wyślij
Udostępnij:
 
 
Konkurs jubileuszowy - 25 lat Termedii
 
Działy: Polecamy
Tylko do 9 marca czekamy na zgłoszenia w konkursie z okazji 25 lat od powstania Wydawnictwa Termedia. Nagrodami nie będą zawiedzeni entuzjaści relaksujących podróży, miłośnicy dobrej lektury oraz lekarze, którzy cenią w swojej pracy profesjonalny sprzęt medyczny. Zdradzamy jak wygrać.
Przewidzieliśmy 10 wyjątkowych nagród. Wśród nich m.in. wyjazdowe vouchery z atrakcjami.
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać hasło promujące jubileusz - 25 lat Wydawnictwa Termedia składające się maksymalnie z 80 znaków (ze spacjami). Nagrodzimy najciekawsze propozycje.
Voucher Romantyczny Weekend z zabiegami w SPA w hotelu Andersia w Poznaniu wygra laureat nagrody głównej.
Kolejną nagrodą jest voucher dla dwóch osób z wyżywieniem oraz zabiegami SPA w hotelu Aquarion w Zakopanem. To jednak nie jedyny partner konkursu ze stolicy zimowych Tatr. Fundatorem trzeciej nagrody - voucheru wyjazdowego jest również hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem.
Dla praktycznych lekarzy mamy profesjonalny sprzęt medyczny (stetoskopy i ciśnieniomierze), ufundowane przez firmę Akmed a dla spragnionych lektury (zarówno beletrystycznej jak i medycznej) mamy książki Wydawnictwa Filia oraz Termedia.


Hasła prosimy nadsyłać do 9 marca 2018 r. na adres: pr@termedia.pl wpisując w temacie maila: 25 lat.

UWAGA: KONKURS PRZEZNACZONY TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH UCZESTNIKÓW KONGRESU TOP MEDICAL TRENDS.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na sobotę 17 marca o godz.12.45 podczas Kongresu Top Medical Trends. Tam wyłonimy zwycięzców.

Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo Termedia. Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez: Hotel Andersia w Poznaniu, Hotel Aquarion w Zakopanem, Hotel Mercure w Zakopanem, firmę Akmed, Wydawnictwo Filia i wydawnictwo Termedia. Regulamin dostępny u organizatora.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe