Wyślij
Udostępnij:
 
 
Książka "Medycyna rodzinna" dla najszybszych uczestników
 
Działy: Polecamy
Do 17 listopada rejestrujący się na konferencję "Interna dla rezydentów" mają szansę na zdobycie bestsellera Wydawnictwa Termedia. Zyskają najszybsi. Pierwsze dziesięć osób, które dokona rejestracji otrzyma bezpłatnie podręcznik "Medycyna Rodzinna".
Książka "Medycyna rodzinna" to wyjątkowy podręcznik dla lekarzy i studentów pod redakcją naukową Adama Windaka, Sławomira Chlabicza i Agnieszki Mastalerz-Migas.
Podręcznik podzielony jest na dwie części. Pierwsza z nich, „Dziedzina medycyny rodzinnej”, omawia sześć zasadniczych obszarów kompetencji lekarza rodzinnego i warunki konieczne do ich efektywnego wykorzystania w ujęciu zaprezentowanym przez Nową Definicję Medycyny Rodzinnej, opracowaną i zaakceptowaną przez Europejski Oddział Światowej Organizacji Lekarzy Rodzinnych (WONCA Europe).

W drugiej części, zatytułowanej „Klinika medycyny rodzinnej”, przedstawiono najważniejsze problemy kliniczne, z jakimi ma do czynienia w swojej pracy lekarz rodzinny. Pozycja ta z pewnością może zainteresować i okazać się przydatna dla praktykujących lekarzy rodzinnych.

Uczestnicy konferencji Interna dla Rezydentów - nowego projektu edukacyjnego Wydawnictwa Termedia, oprócz prezentacji wytycznych i praktycznych zasad leczenia, wezmą udział w dyskusji dotyczącej szerokiego przekroju schorzeń internistycznych.
Zachęcamy do rejestracji i skorzystania z promocji.
Zarejestrować można się TUTAJ
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe