Wyślij
Udostępnij:
 
 
Mistrz urologii przygotował program. Nie zabraknie kontrowersji.
 
Działy: Polecamy
Pod kierunkiem naukowym wybitnego chirurga, pioniera w dziedzinie operacji laparoskopowych na skalę światową, prof. Piotra Chłosty odbędzie się wyjątkowe spotkanie lekarzy - konferencja Kontrowersje w Urologii i Uroonkologii. Najnowsze doniesienia naukowe, aktualności diagnostyczne i terapeutyczne oraz porywające debaty – to znajdą w programie uczestnicy wydarzenia.
Znamy szczegółowy program konferencji. Spotkanie otworzy prof. Piotr Chłosta, kierownik naukowy wydarzenia, prezes Polskiego Towarzystwa Urologicznego wykładem pt.: "Leczenie ogniskowe chorych na raka stercza ograniczonego do narządu".

Uczestnicy otrzymają także odpowiedzi na pytania: Biopsja stercza matrycowa czy celowana?, Czy jest uzasadnione wycinanie przerzutów w przypadkach rozsianego raka nerkowokomórkowego?, Czy endoskopowa cystektomia radykalna w XXI w to mit czy rzeczywistość?

W trakcie konferencji odbędą się dwie debaty. Dyskusje będą się toczyć wokół znaczenia cytoredukcyjnej nefrektomii u chorych na rozsianego raka nerkowokomórkowego oraz zaawansowanego raka pęcherza moczowego u chorych 80+.
UWAGA: Do 28 lutego obowiązują niższe opłaty!
Zapraszamy do Krakowa, 6-7 kwietnia 2018 r.

Szczegółowy program na stronie konferencji.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe