Wyślij
Udostępnij:
 
 
Nauka i relaks w Bieszczadach - promocja tylko do końca czerwca!
 
Działy: Polecamy
Jak połączyć pogłębianie wiedzy medycznej z dziedziny obesitologii z relaksem w jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc w Bieszczadach? Wystarczy skorzystać z wyjątkowego pakietu promocyjnego Wydawnictwa Termedia. Jak to zrobić?
Dla osób zainteresowanych uczestnictwem w VI Zjeździe Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz pobytem w ekskluzywnym Hotelu Arłamów mamy specjalną, ograniczoną czasowo ofertę.

Wystarczy zarezerwować nocleg w hotelu i zarejestrować się na Zjazd aby skorzystać z promocyjnego pakietu. Promocja trwa tylko do 30 czerwca.
Obesitologia w teorii i praktyce - to główne hasło VI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, który odbędzie się w Arłamowie 7-9 września.
- Jak zwykle zapraszamy na sesje satelitarne oraz sesje zaprzyjaźnionych towarzystw medycznych. Mam nadzieję, że grono wykładowców, których zaprosiliśmy na Zjazd zadowoli Państwa w zakresie wiedzy związanej z otyłością i jej powikłaniami i zachęci do udziału - zachęca do udziału prof. Magdalena Olszanecka - Glinianowicz, prezes PTBO.

Szczegółowe informacje na temat promocji na stronie wydarzenia.
 
© 2017 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe