Niższe ceny na trzy konferencje tylko do końca sierpnia!

Udostępnij:
To już ostatnie dni, by zarejestrować się w najniższych możliwych cenach na trzy wydarzenia organizowane w tym roku przez wydawnictwo Termedia. Zachęcamy do skorzystania z promocji i rejestracji. Czas na decyzję – tylko do końca miesiąca.
Promocyjna oferta obowiązuje do 31 sierpnia podczas rejestracji na:

 • WAWDERM 2023 – VI Warszawskie Dni Dermatologiczne

 • Od 5 do 7 października br. w Warszawie odbędzie się konferencja WAWDERM 2023 – VI Warszawskie Dni Dermatologiczne, poświęcona – podobnie jak w ubiegłych latach – dermatologii praktycznej. Eksperci szczegółowo omówią nowości w diagnostyce i leczeniu chorób skóry. Wśród poruszanych tematów będą: dermoskopia, nowotwory skóry, choroby włosów, trądzik, choroby alergiczne skóry, łuszczyca, nowe leki. Tradycyjnie dużą część programu stanowić będzie analiza przypadków klinicznych.

  Zarejestruj się:

  REJESTRACJA


 • XII Konferencja naukowo-szkoleniowa Rak Odbytnicy – Czego Jeszcze Nie Wiemy?

 • Dwunasta już edycja konferencji Rak Odbytnicy – Czego Jeszcze Nie Wiemy? odbędzie się 17 i 18 listopada br. w Bydgoszczy. Kierownikiem naukowym wydarzenia jest prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski. Podczas jesiennego spotkania zaproszeni specjaliści, chirurdzy, onkolodzy kliniczni, radioterapeuci oraz gastroenterolodzy, dyskutować będą na temat wciąż zmieniającego się leczenia raka odbytnicy i wskazywać najlepsze wzorce.

  Zarejestruj się:

  REJESTRACJA


 • Ophthalmology in Practice

 • Kolejna edycja konferencji Ophthalmology in Practice odbędzie się w Warszawie 1 i 2 grudnia br. W trakcie dwudniowego spotkania nie zabraknie dużej dawki wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Podczas wydarzenia zaproszeni specjaliści pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. n. med. Iwony Grabskiej-Liberek przedstawią najważniejsze zagadnienia związane z diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób oczu.

  Zarejestruj się:

  REJESTRACJAZapraszamy do rejestracji i skorzystania z promocyjnych cen!
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.