Wyślij
Udostępnij:
 
 
Nowa wyszukiwarka leków - jak działa?
 
Działy: Polecamy
Aż 17 tysięcy produktów leczniczych z codziennie aktualizowanymi opisami można znaleźć dzięki wyszukiwarce leków, dostępnej już na portalu Wydawnictwa Termedia. Nowe narzędzie pozwoli na przyspieszenie doboru preparatu i odpowiedniej terapii. Wiadomo, że lekarz w Polsce, według najnowszych badań, ma na pacjenta średnio zaledwie 10 minut, dlatego wyszukiwarka leków może być niezwykle pomocna w codziennej praktyce.
Narzędzie dostępne już na portalu www.termedia.pl oparte jest o stale aktualizowane bazy informacji medycznej, zbudowanej na urzędowych źródłach dostępnych w Polsce oraz w Europie. Każdy lek znajdujący się w bazie opatrzony jest szczegółowymi informacjami jak m.in.: opisy leków, statusy leków, stopnie odpłatności, precyzyjne wskazania do refundacji, informacje o dostępności leku w sprzedaży.

Ponadto przy każdym opisie preparatu lekarz znajdzie ostrzeżenia dla kobiet w ciąży wg WHO, kierowców o upośledzającym działaniu leków czy też ostrzeżenia o środkach odurzających i substancjach psychotropowych.

Wyszukiwarka dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe