Wyślij
Udostępnij:
 
 
Nowe portale wydawnictwa Termedia
 
Działy: Polecamy
Dlaczego Termedia nie stworzy portalu dla okulistów? Kiedy powstanie platforma dla ginekologii? Takie pytania od kilku lat docierały do naszej redakcji. Tego brakowało. Posłuchaliśmy tych głosów. Prezentujemy dwa nowe portale dla specjalistów.
Na portalu okulistyka zamieszczać będziemy najbardziej aktualne doniesienia naukowe z tej dziedziny. Nie zabraknie wywiadów z ekspertami oraz nowych leków stosowanych w zaburzeniach widzenia.

Wydawnictwo Termedia stworzyło także portal ginekologia. To tutaj prezentowane będą najnowsze rekomendacje polskich i światowych towarzystw ginekologicznych, artykuły dotyczące schematów postępowania u pacjentek w ciąży, suplementacji diety, nowych metod antykoncepcji i hormonalnej terapii zastępczej. Pojawią się także nowości ginekologii onkologicznej oraz artykuły z pogranicza dziedzin, pozwalające spojrzeć na ginekologię w interdyscyplinarny sposób. Nie zapomnimy także o rozmowach z liderami środowiska ginekologicznego, które budzą szczególne zainteresowanie czytelników.
W przyszłości planowane jest także powstanie cotygodniowych newsletterów związanych z uruchomionymi właśnie portalami.

Portal okulistyka dostępny TUTAJ
Portal ginekologia dostępny TUTAJ
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe