Wyślij
Udostępnij:
 
 
Osobowością Roku 2017 w Ochronie Zdrowia zostanie...
 
Działy: Polecamy
Alicja Chybicka, ks. Jan Kaczkowski, Barbara i Jerzy Stuhrowie, Zbigniew Religa, Henryk Skarżyński - to tylko wybrane wielkie nazwiska, które otrzymały w minionych latach prestiżowy tytuł Osobowości Roku w Ochronie Zdrowia. Komu w tej edycji konkursu przypadnie ten wyjątkowy laur?
Osobowość Roku w Ochronie Zdrowia - to jedna z dziewięciu kategorii konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia- Liderzy Medycyny. Nazwisko tegorocznego laureata poznamy 11 stycznia 2018 r. podczas corocznej gali konkursu w Zamku Królewskim w Warszawie.

Człowiek, który w minionym roku wywarł największy wpływ na rzeczywistość w ochronie zdrowia - tak sformułować można definicję Osobowości Roku w Ochronie Zdrowia. Statuetka w tej kategorii trafia w ręce osób, które mają największy wpływ w sferze ochrony zdrowia w Polsce, ludzi, którzy w tym zakresie zmieniają rzeczywistość. To nagroda nie tylko za osiągnięcia, ale także za postawę i za hołdowanie najwyższym wartościom w ochronie zdrowia. Prawo do zgłoszenia w tej kategorii ma wyłącznie kapituła konkursu.

Konkurs Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny organizowany jest przez Wydawnictwo Termedia i redakcję „Menedżera Zdrowia”. Jego celem od początku było wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które szczególnie wyróżniły się w polskiej medycynie. Kandydatów w poszczególnych kategoriach do 31 października 2017 r. mogły zgłaszać organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także indywidualne osoby.

Ostatecznego wyboru laureatów we wszystkich kategoriach w grudniu dokona Kapituła konkursu.

Więcej informacji o konkursie na: www.termedia.pl/sukcesroku
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe