Wyślij
Udostępnij:
 
 
Ostatni dzień rejestracji na Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018
 
Działy: Polecamy
Kto jeszcze nie zdążył zgłosić się na konferencję Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018 ma na to ostatnią szansę. Dzisiaj o północy zamykamy rejestrację. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Udział w spotkaniu potwierdził m.in. minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Panelistami będą uznani eksperci, konsultanci krajowi, prezesi towarzystw medycznych, przedstawiciele rządu. Spodziewamy się dyskusji i kontrowersyjnych polemik. Padną kluczowe dla obecnego systemu pytania.

Jakie są przewidywane najważniejsze zmiany w systemie ochrony zdrowia w 2018 roku? Czy dzięki sieci dyrektorom udaje się lepiej zarządzać szpitalem? Czy polski system ochrony zdrowia jest gotowy na innowacje i czy stać nas na nie? Co nas czeka w 2018 roku w zakresie polityki lekowej? Jakie są wyzwania i priorytety w leczeniu raka płuc? Jak poprawić opiekę nad chorymi na raka jelita grubego? Ile powinni zarabiać lekarze i skąd ich wziąć?

Poza ministrem zdrowia panelistami będą m.in.: Piotr Gryza, Józefa Szczurek-Żelazko, Andrzej Jacyna, Wiesław W. Jędrzejczak, Piotr Czauderna, Maciej Banach, Andrzej Mądrala, Michał Kępowicz, Janusz Milanowski, Grzegorz Gielerak, Joanna Maj, Jarosław Fedorowski, Urszula Jaworska, Leszek Borkowski, Wojciech Wiśniewski, Ewa Borek, Mateusz Jankowski, Krzysztof Hałabuz i Ernest Wiśniewski.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Rejestracja na stronie konferencji. Dzisiaj (tj. w poniedziałek) o północy zamykamy rejestrację.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe