Wyślij
Udostępnij:
 
 
Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018 - transmisja LIVE
 
Działy: Polecamy
Ponad osiemset osób zarejestrowało się na Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018. Dla tych, którzy nie mogą przyjechać do Zamku Królewskiego mamy dobrą wiadomość. Będziemy realizować transmisję LIVE z konferencji oraz gali konkursu Sukces Roku 2017 w Ochronie Zdrowia.
Konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia to cykliczna debata, w której co roku poruszane są kluczowe problemy i bolączki systemu ochrony zdrowia. Eksperci oceniają i wytyczają także kierunki koniecznych zmian.

Z uwagi na duże zainteresowanie, zdecydowaliśmy się transmitować wydarzenie na żywo w internecie. Internauci będą mogli także oglądać galę konkursu Sukces Roku 2017 w Ochronie Zdrowia, w trakcie której nagrody wręczy minister zdrowia.

Nie zabraknie gorących dyskusji, wielkich nazwisk medycyny, liderów opinii. To wszystko na żywo będą mogli oglądać 11 stycznia od godz. 09.00 internauci.

Będziemy transmitować także galę konkursu Sukcesu Roku 2017 w Ochronie Zdrowia, w którym nagrodzono najlepszych w ochronie zdrowia Anno Domini 2017.

Transmisja będzie dostępna TUTAJ
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe