Wyślij
Udostępnij:
 
 

Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018 - znamy program ramowy!

Źródło: EG
Autor: Ewa Gosiewska |Data: 07.12.2017
 
 
Ile powinni zarabiać lekarze?, Czy szpitale to miejsce na innowacyjność?, Co ze szczepieniami w kontekście priorytetów i rozwiązań systemowych? - to tylko część pytań, które padną na konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018. Co jeszcze pojawi się w programie?
Trwają intensywne prace nad szczegółowymi zagadnieniami konferencji. Od wczoraj na stronie wydarzenia można śledzić tytuły sesji programu ramowego. Konferencja podobnie jak w ostatniej edycji będzie się toczyła równolegle w dwóch salach.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusji na temat priorytetów w onkologii – na przykładzie raka płuca. Eksperci zastanowią się wspólnie jak poprawić opiekę nad chorym na raka jelita grubego.
Będziemy również z pomocą liderów wyznaczać priorytety w dermatologii.

W programie zaplanowano także sesje: Opieka koordynowana na przykładzie leczenia udaru mózgu, Od nowoczesnej diagnostyki (patomorfologicznej i genetycznej) do medycyny personalizowanej.

Poprzednia edycja Priorytetów zgromadziła 900 uczestników, w Internecie dyskusje na żywo śledziło ponad pięćset osób. Konferencja, podobnie jak w latach ubiegłych, poprzedzi wieczorną galę konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny.

Zachęcamy do regularnego śledzenia programu na stronie wydarzenia.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zarejestruj się już dziś!
Więcej na stronie konferencji.
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe