Archiwum

Priorytety w Ochronie Zdrowia 31 stycznia!

Udostępnij:
Jak co roku od 14 lat na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się prestiżowa konferencja poświęcona omówieniu dokonań minionego czasu w sektorze systemu ochrony zdrowia oraz wskazaniu kierunków na najbliższą przyszłość.
Do udziału w konferencji zaproszeni zostaną wybitni specjaliści, autorytety z wybranych dziedzin medycznych, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej, przedstawiciele globalnych firm farmaceutycznych oraz organizacji pacjenckich. Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. istotne we wprowadzaniu zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.

Konferencja będzie przestrzenią do dyskusji m.in. o wyzwaniach zdrowotnych, oczekiwaniach pacjentów, roli firm farmaceutycznych oraz środowiska lekarskiego względem możliwości państwa. W programie Priorytetów w Ochronie Zdrowia 2024 znajdą się zagadnienia związane m.in. z chorobami rzadkimi, onkologią, kardiologią, dermatologią, ginekologią. Będzie mowa o innowacyjnych terapiach, nowych szansach terapeutycznych, dostępie do leków w kontekście też zmian w prawie farmaceutycznym Unii Europejskiej, nowej ustawie refundacyjnej, projektach pilotażowych.

Po konferencji odbędzie się uroczysta gala konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny.

Priorytety i gala odbędą się w formule stacjonarnej na Zamku Królewskim w Warszawie oraz w formule online – transmisja na stronie www.termedia.pl. Obowiązkowa rejestracja na wydarzenie obejmuje formułę stacjonarną oraz online.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.