Wyślij
Udostępnij:
 
 
Pułapki w neurologii - jak ich uniknąć?
 
Działy: Polecamy
Dyskusja wokół najważniejszych chorób neurologicznych, najczęściej występujących i stawiających na co dzień największe wyzwania to czeka uczestników trzeciej edycji konferencji "Pułapki w neurologii”.
Choroby naczyniopochodne mózgu: Udary niedokrwienne i Udary krwotoczne, Migrena i inne bóle głowy, Objawy neurologiczne w chorobach endokrynologicznych, Choroby nerwowo – mięśniowe, Pułapki w leczeniu stwardnienia rozsianego - to tylko niektóre zaplanowane tematy sesji tego spotkania.

Kierownikiem naukowym konferencji jest wybitny ekspert w tej dziedzinie, prof. dr hab. Maria Barcikowska, kierownik Zespołu Kliniczno-Badawczego Chorób Zwyrodnieniowych CUN Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN. Profesor wygłosi wykład pt.: "Otępienie – patogeneza i trudności leczenia cukrzycy".

Uczestnicy poznają także zawiłości diagnostyki elektrofizjologicznej w tym: Pułapki w EEG, Pułapki w EMG, Pułapki w ENG. Bardzo ciekawie zapowiada się także sesja prowadzona przez prof. Wojciecha Kozubskiego poświęcona opisom przypadków – pułapek w bólach głowy.
Konferencja odbędzie się 17-18 listopada 2017 r. w Zakopanem. Organizatorem konferencji jest Wydawnictwo Termedia a partnerem merytorycznym jest Zespół Kliniczno-Badawczy Chorób Zwyrodnieniowych CUN Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN.
Program dostępny jest na stronie konferencji.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe