Wyślij
Udostępnij:
 
 
Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - ruszyła siedemnasta edycja konkursu!
 
Działy: Polecamy
Alicja Chybicka, ks. Jan Kaczkowski, Barbara i Jerzy Stuhrowie, Zbigniew Religa, Lidia B. Brydak, Henryk Skarżyński - to tylko niektóre wielkie nazwiska nagrodzone dotychczas w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny. Przyjmujemy zgłoszenia do kolejnej, siedemnastej edycji tego przedsięwzięcia.
Konkurs od 2000 r. organizowany jest przez Wydawnictwo Termedia i redakcję „Menedżera Zdrowia”. Jego celem od początku było wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które szczególnie wyróżniły się w polskiej medycynie.

Kandydatów w poszczególnych kategoriach do 31 października 2017 r. mogą zgłaszać organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także indywidualne osoby. Ostatecznego wyboru laureatów we wszystkich kategoriach dokona Kapituła konkursu, w której skład wchodzą najbardziej wpływowe osoby ze świata medycyny, m.in. byli ministrowie zdrowia oraz szefowie najważniejszych organizacji sektora medycznego.

Zwieńczeniem konkursu będzie okolicznościowa gala z udziałem znamienitych gości, która odbędzie się 11 stycznia 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. W poprzednich edycjach statuetki laureatom wręczali urzędujący ministrowie zdrowia: prof. Zbigniew Religa, Marek Balicki, Leszek Sikorski, czterokrotnie Ewa Kopacz, Bartosz Arłukowicz, Sławomir Neumann, Konstanty Radziwiłł.
Formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie konkursu.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe