Wyślij
Udostępnij:
 
 
Sukces czasopisma naukowego - międzynarodowa konferencja w Warszawie
 
Działy: Polecamy
Jak odnieść sukces będąc wydawcą czasopisma naukowego? My to wiemy. Wydawnictwo Termedia jest liderem w zakresie publikacji wysoko punktowanych i indeksowanych w międzynarodowych bazach naukowych periodyków. Dzielimy się wiedzą i zapraszamy na wyjątkową konferencję pod naukowym kierownictwem prof. Macieja Banacha.
Międzynarodowa konferencja pt.: "Sukces czasopisma naukowego - indeksowanie i zarządzanie czasopismami naukowymi" odbędzie się w Warszawie 27-28 października br. w Warszawie.

Zasady oceny parametrycznej jednostek naukowych a lista czasopism punktowanych, Narzędzia wsparcia redakcji czasopism naukowych na przykładzie Editorial System. Czy warto inwestować w profesjonalne narzędzia do obsługi czasopism i redakcji, Jak skutecznie zwiększyć IF swojego czasopisma - to tylko niektóre tematy poruszane podczas tego spotkania.

- Wychodzimy naprzeciw potrzebom redakcji czasopism naukowych i podjęliśmy wyzwanie zorganizowania konferencji, podczas której będzie można uzyskać niezbędną wiedzę na temat tego w jaki sposób i za pomocą jakich narzędzi, skutecznie prowadzić i rozwijać czasopismo naukowe i osiągać postawione sobie nierzadko bardzo ambitne cele. - zaprasza do udziału w tym wydarzeniu prof. Maciej Banach, Kierownik Komitetu Naukowego konferencji oraz m.in. redaktor naczelny "Archives of Medical Science", cenionego na rynku pisma z wartością wskaźnika Impact Factor 1.890.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe