Wyślij
Udostępnij:
 
 
iStock

Termedia dla fizjoterapeutów – nowe czasopismo w ofercie Termedii

Redaktor: Krystian Lurka |Data: 26.05.2021
 
 
W ofercie wydawnictwa Termedia pojawiło się nowe czasopismo adresowane do specjalistów z zakresu fizjoterapii zatytułowane „Physiotherapy Review”, ISSN: 2719-5139, eISSN: 2719-9665. Czasopismo ma promować i rozpowszechniać wiedzę na temat nowoczesnych metod diagnostycznych i terapeutycznych wśród lekarzy i fizjoterapeutów.
Periodyk jest publikowany z otwartym dostępem i stanowi źródło aktualnej wiedzy o najlepszych rozwiązaniach diagnostycznych i terapeutycznych stosowanych na świecie.

Zachęcamy również wszystkich specjalistów do publikacji na łamach czasopisma. Wystarczy przygotowany wcześniej materiał przesłać do redakcji za pośrednictwem panelu redakcyjnego dostępnego na stronie internetowej: https://www.editorialsystem.com/phr.

Kwartalnik jest kontynuacją wydawanego wcześniej czasopisma „Medycyna Manualna”.

W „Physiotherapy Review” publikowane są oryginalne prace eksperymentalne, kazuistyczne, recenzje, prace poglądowe, przeglądy badań i literatury, w tym przeglądy systematyczne oraz metaanalizy – przedstawiające wyniki badań naukowych obejmujących wszystkie dziedziny fizjoterapii.

Termedia, podejmując wyzwanie wydawania czasopisma, ma na celu jego międzynarodowy rozwój i indeksację w najważniejszych bazach naukowych.

Więcej o czasopiśmie na stronie internetowej: www.termedia.pl/Czasopismo/Physiotherapy_Review.
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe