iStock

Termedia najlepsza w internecie

Wyślij:
Udostępnij:
Ostatnio pojawiły się informacje podważające pozycję niektórych portali branżowych w internecie. Odkłamujemy je, publikując analizę wybranych serwisów – Termedia.pl, Rynekzdrowia.pl i Pulsmedycyny.pl. Z badania wynika, że jesteśmy zdecydowanym liderem pod względem widoczności i poczytności.
Analizę historii widoczności przeprowadzono z wykorzystaniem narzędzia Senuto, biorąc pod uwagę okres od końca września 2015 r. do początku marca 2023 r. Sprawdzono, czy w badanym okresie konkretna strona internetowa wyświetlała się podczas wyszukiwania w Google na pierwszych trzech pozycjach. Wyniki są jednoznaczne – Termedia to zdecydowany lider pod względem widoczności i poczytności w branży medycznej.

W TOP 3 byliśmy po wprowadzeniu 7733 fraz (Rynekzdrowia.pl – 1576, Pulsmedycyny.pl – 1706).

Oznacza to, że internauci, wpisując 7733 różne słowa kluczowe (nazwy chorób i schorzeń, imiona i nazwiska ekspertów zdrowotnych, tytuły wydarzeń branżowych) i szukając aktualności, widzieli strony z serwisu Termedia.pl.To wynik kilkakrotnie wyższy od pozostałych firm działających na rynku.

O czym to świadczy? Że to właśnie nasza strona jest chętnie odwiedzana przez użytkowników internetu, którzy uważają serwis Termedia.pl za rzetelne i sprawdzone źródło informacji.

Senuto to platforma analityczna (SaaS) oraz zestaw usług doradczych w zakresie SEO i marketingu w Google, oparte na big data i autorskich algorytmach machine learning. Narzędzie pojawiło się na rynku w 2014 roku.
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.