Wyślij
Udostępnij:
 
 
Wyszukiwarka leków przyspieszy dobór terapii
Źródło: EG
Autor: Ewa Gosiewska |Data: 08.03.2018
 
 
Kolejka pacjentów, mnogość trudnych przypadków, wybór skutecznego preparatu spośród masy produktów farmaceutycznych - przed takimi dylematami stoi większość lekarzy w Polsce. Przyspieszenie doboru odpowiedniej terapii może ułatwić praktyczne narzędzie. Bezpłatna wyszukiwarka leków to sposób na zaoszczędzenie cennego czasu w codziennej praktyce lekarskiej. Jak działa?
Narzędzie dostępne już na portalu www.termedia.pl oparte jest o stale aktualizowane bazy informacji medycznej. Każdy lek znajdujący się w bazie opatrzony jest szczegółowymi informacjami jak m.in.: opisy leków, statusy leków, stopnie odpłatności, precyzyjne wskazania do refundacji, informacje o dostępności leku w sprzedaży. Dzięki wyszukiwarce można znaleźć aż 17 tysięcy produktów leczniczych z codziennie aktualizowanymi opisami.

Ponadto przy każdym opisie preparatu lekarz znajdzie ostrzeżenia dla kobiet w ciąży wg WHO, kierowców o upośledzającym działaniu leków czy też ostrzeżenia o środkach odurzających i substancjach psychotropowych.

Wyszukiwarka dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe