Wyślij
Udostępnij:
 
 
Zainstaluj aplikację TMT i weź udział w konkursie!
 
Działy: Polecamy
Każdy uczestnik Kongresu Top Medical Trends, który zainstaluje aplikację mobilną ma szansę na wygranie biletu na wyjątkowy koncert. To jednak nie jedyna zaleta nowoczesnego narzędzia.
Podobnie jak w ostatniej edycji uczestnicy Kongresu Top Medical Trends będą mogli sprawdzać aktualny program, śledzić kongresowe promocje i wydarzenia towarzyszące a także dzielić się opiniami.
Każdy uczestnik Kongresu może już teraz pobrać aplikację na swój telefon lub tablet i sprawdzić zasady konkursu. Konkurs kończy się 18 grudnia. Tego dnia upływa także termin promocyjnych opłat na to wydarzenie.

- Do grona wykładowców, podobnie jak w ubiegłych latach, zapraszamy ponad stu uznanych ekspertów, konsultantów krajowych, prezesów towarzystw naukowych. Sięgamy po wybitne autorytety, ale dokonując wyboru słuchamy opinii uczestników. Zapraszamy tych wykładowców, którzy mają także szczególny dar dydaktyczny. Eksperci w ciągu trzech dni opowiedzą o postępach medycyny w ujęciu praktycznym - zachęcają do udziału prof. Jacek Wysocki, przewodniczący Rady Naukowej TMT oraz Janusz Michalak, prezes Wydawnictwa Termedia - organizatora Kongresu.
Na stronie internetowej wydarzenia można już zapoznać się z programem ramowym.
Aplikację można ściągnąć TUTAJ
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe