Wyślij
Udostępnij:
 
 
Zaprenumeruj "Menedżera Zdrowia" i zdobądź książkę z autografem Osobowości Roku!
Źródło: EG
Autor: Ewa Gosiewska |Data: 04.03.2018
 
 
Przypominamy o wyjątkowej promocji na prenumeratę "Menedżera Zdrowia". Zamawiając ją teraz można dodatkowo otrzymać fascynującą książkę "Pozytywista do szpiku kości" z autografem prof. Wiesława W. Jędrzejczaka - Osobowości Roku 2017 w Ochronie Zdrowia a przede wszystkim wybitnego lekarza, pioniera przeszczepu szpiku kostnego w Polsce, krajowego konsultanta w dziedzinie hematologii. Jest na to szansa tylko do 7 marca.
Książka autorstwa Justyny Wojteczek przybrała postać wywiadu rzeki z prof. Wiesławem Jędrzejczakiem. Powstał zapis fascynującego życia Profesora.
Książka z autografem trafi do pierwszych trzech osób, które zaprenumerują (i opłacą) czasopismo "Menedżer Zdrowia".
Promocja trwa od 28 lutego do 7 marca lub do wyczerpania zapasów.
Dlaczego warto zamówić prenumeratę? Ciekawe artykuły, sondy eksperckie, raporty, wywiady z liderami opinii i i felietony - na to w każdym numerze mogą liczyć czytelnicy "Menedżera Zdrowia".
"Menedżer Zdrowia" to profesjonalne pismo branżowe skierowane do szerokiego grona odbiorców związanych z rynkiem medycznym. Na naszych łamach eksperci dzielą się spostrzeżeniami na temat ochrony zdrowia, zauważają bolączki systemu, proponują rozwiązania, a także oceniają działania podjęte przez Ministerstwo Zdrowia i Narodowy Fundusz Zdrowia.
Prenumeratę można zamówić TUTAJ.
Aby skorzystać z promocji w polu: uwagi przy zamówieniu prosimy o podanie kodu: PROMO2.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe