Wyślij
Udostępnij:
 
 
Zdobądź wejściówkę na Pułapki w diagnostyce i farmakoterapii nowotworów!
 
Działy: Polecamy
Nowe strategie leczenia i innowacyjne terapie, a także zagadnienia dotyczące możliwych niebezpieczeństw - to czeka uczestników czwartej edycji konferencji Pułapki w diagnostyce i farmakoterapii nowotworów. Spotkanie od kilku lat jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla onkologów, ale także radiologów oraz wszystkich lekarzy zainteresowanych najnowszymi możliwościami w walce z rakiem. Dla pierwszych pięciu osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, mamy bezpłatne wejściówki. Zdradzamy szczegóły promocji.
Pierwsi czytelnicy, którzy prześlą prawidłowe nazwiska przewodniczących komitetu naukowego konferencji mają szansę na wygraną. Dla laureatów mamy 5 bezpłatnych zaproszeń na to wyjątkowe wydarzenie. Odpowiedź należy przesłać na adres: pr@termedia.pl
Konferencja odbędzie się 8-9 czerwca we Wrocławiu a pod lupę zostaną wzięte pułapki i nowe możliwości leczenia wybranych nowotworów. W programie znajdą się m.in wykłady.: Możliwości i pułapki diagnostyki radiologicznej w raku piersi, Aktualne możliwości leczenia zaawansowanego raka nerki i pułapki z tym związane, Diagnostyka radiologiczna nawrotowego raka stercza – pułapki i nowe możliwości, Diagnostyka zmian skórnych: czerniak, rak czy zmiana łagodna?, Pułapki diagnostyki laboratoryjnej w nowotworach neuroendokrynnych, Pułapki diagnostyki molekularnej przed farmakoterapią uogólnionego raka jelita grubego, Pułapki w kwalifikacji do radioterapii stereotaktycznej we wcześnie zaawansowanym raku płuca i w raku wątroby.

Uczestnicy podczas otwarcia konferencji dowiedzą się jakie nieoczywiste dane wynikają z Krajowego Rejestru Nowotworów.

Zachęcamy do zapoznania się z tematyką wszystkich planowanych wykładów!
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe