Specjalizacje, Kategorie, Działy

Dołącz do uczestników debaty dotyczącej zwrotu finansowania leków innowacyjnych

Udostępnij:
Co wpływa na podejmowanie decyzji wyceny? Czy zwrot finansowania leków w każdym przypadku wygląda tak samo? Jakie nowe leki innowacyjne pojawią się w obrocie? Te i wiele innych tematów poruszą uczestnicy jednej z debat podczas majowej konferencji Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy.
Moderatorem debaty „Market authorisation versus decision making (HTA, appraisal and value judgement) on reimbursement of innovative drugs” został Krzysztof Łanda – polski lekarz, przedsiębiorca i urzędnik państwowy, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia. Pracował w sektorze prywatnym i publicznym, zajmując się głównie farmakoekonomiką, systemem ochrony zdrowia i oceną technologii medycznych.

Uczestnikiem debaty będzie również dr Sean R. Tunis, który jest założycielem Centrum Polityki Technologii Medycznych (CMTP) w Baltimore. Pomógł on w opracowaniu przełomowego raportu na temat poprawy badań nad zdrowiem, posiada także certyfikat zarządu z zakresu chorób wewnętrznych oraz aktywną licencję lekarską i jest adiunktem na stanowisku wykładowcy.

Debata odbędzie się drugiego dnia konferencji, 25 maja od 14.30 do 15.30. W tym dniu zaplanowano międzynarodowe debaty, wykłady oraz wywiady poświęcone polityce lekowej i systemom refundacyjnym poszczególnych państw oraz bezpieczeństwu lekowemu. Poruszone zostaną również aktualne tematy dotyczące pomocy medycznej dla Ukrainy i opieki nad uchodźcami.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Potwierdź swoją obecność już dziś! Konferencja jest bezpłatna!

REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.