Specjalizacje, Kategorie, Działy

Wydarzenie towarzyszące kongresowi dermatologicznemu

Udostępnij:
Organizatorzy połączonego 8th Continental Congress of Dermatology International Society of Dermatology oraz 12th Controversies in Dermatology (Kontrowersje w Dermatologii) zapraszają na imprezę towarzyszącą kongresowi. Zabawa z DJ-em i poczęstunkiem odbędzie się 24 maja o godz. 20.00 w Zamku Topacz.
Imprezę towarzyszącą wzbogaci występ Sary Dyrejczyk i Karola Wieczorka. Sara Derejczyk jest absolwentką Szkoły Muzycznej I Stopnia w Sosnowcu oraz Szkoły Muzycznej II Stopnia we Wrocławiu. Swoje umiejętności rozwija pod skrzydłami wybitnego profesora Andrzeja Woźnicy oraz Radosława Pujanka. Grała na jednej scenie m.in. z Kate Ryan, Krzysztofem Zalewskim, Cleo, Kubą Badachem, Golec uOrkiestrą, Andrzejem Piasecznym i Patrycją Markowską.

Karol Wieczorek to saksofonista, muzyk sesyjny, aranżer, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Karol udziela się w licznych formacjach muzycznych, to m.in. Leszcze, Narodowa Orkiestra Dęta, Dziubek Band, The Lions, I Love Sinatra. Współpracował m.in. z Krystyną Prońko, Kayah, Krzysztofem i Piotrem Cugowskimi, Kamilem Bednarkiem, Sławkiem Uniatowskim, Justyną Steczkowską, Michałem Szpakiem, Andrzejem Piasecznym, Anią Karwan, zespołem Raz Dwa Trzy, Rafałem Brzozowskim, Nataszą Urbańską, Kasią Kowalską, Kasią Stankiewicz i Eweliną Lisowską.

Rejestracja na spotkanie towarzyskie jest widoczna tylko dla zalogowanych osób, które są zapisane na konferencję. Uwaga – liczba miejsc ograniczona!

Spotkanie niefinansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w Infarmie.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW


REJESTRACJA NA KONGRES
 
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.