Specjalizacje, Kategorie, Działy

Trzy ostatnie spotkania pod znakiem wytycznych Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w kwietniu

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz
|
Warszawa, Kraków i Poznań gościć będą ostatnie spotkania cyklu "Wytyczne praktycznie" pod patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
Profesor dr hab. n. med. Leszek Czupryniak oraz prof. dr hab. n. med. Krzysztof Strojek ponownie spotkają się ze specjalistami w całej Polsce, by rozmawiać o nowościach w leczeniu cukrzycy oraz innych chorób metabolicznych. Nasi eksperci omówią nowe metody leczenia, zmiany w standardach postępowania i strategie przeciwdziałania rozwojowi chorób cywilizacyjnych. Nie zabraknie oczywiście wskazań Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego na rok 2023 i analizy specyficznych przypadków z praktyki klinicznej.

W najbliższej edycji spotkania odbywają się od 15 lutego do 19 kwietnia, zawsze w środy, w ośmiu miastach Polski. Przed nami jeszcze trzy wydarzenia - w Warszawie, Krakowie oraz w Poznaniu. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Wybierz najbardziej odpowiadające ci miejsce, zarezerwuj czas i potwierdź swoją obecność!

WARSZAWA – 5 KWIETNIA
KRAKÓW – 12 KWIETNIA
POZNAŃ – 19 KWIETNIA
 
 
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.