Specjalizacje, Kategorie, Działy

Wytyczne praktycznie – zalecenia Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz
|
Osiem spotkań w największych miastach Polski w ciągu dziesięciu tygodni – tak w skrócie wygląda tegoroczny plan spotkań pod patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
Profesor dr hab. n. med. Leszek Czupryniak oraz prof. dr hab. n. med. Krzysztof Strojek ponownie spotkają się ze specjalistami w całej Polsce, by rozmawiać o nowościach w leczeniu cukrzycy oraz innych chorób metabolicznych. Nasi eksperci omówią nowe metody leczenia, zmiany w standardach postępowania i strategie przeciwdziałania rozwojowi chorób cywilizacyjnych. Nie zabraknie oczywiście wskazań Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego na rok 2023 i analizy specyficznych przypadków z praktyki klinicznej.

W najbliższej edycji spotkania odbywać się będą od 15 lutego do 19 kwietnia, zawsze w środy, w ośmiu miastach Polski. Cykl rozpocznie się w Białymstoku, a następnie zawita kolejno do Gdańska, Wrocławia, Lublina, Łodzi, Warszawy, Krakowa, by zakończyć się w Poznaniu. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Wybierz najbardziej odpowiadające ci miejsce, zarezerwuj czas i potwierdź swoją obecność!

BIAŁYSTOK – 15 LUTEGO
GDAŃSK – 22 LUTEGO
WROCŁAW – 8 MARCA
LUBLIN – 22 MARCA
ŁÓDŹ – 29 MARCA
WARSZAWA – 5 KWIETNIA
KRAKÓW – 12 KWIETNIA
POZNAŃ – 19 KWIETNIA
 
 
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.