Specjalizacje, Kategorie, Działy

Dr Dawid Murawa zaprasza na VI Konferencję Rak Piersi – Onkologia i Plastyka ►

Udostępnij:
– Już po raz szósty spotkamy się na konferencji, która skupia cały sztab ludzi codziennie biorących udział w prowadzeniu pacjentek z rakiem piersi – podkreśla w zaproszeniu kierownik naukowy projektu, dr hab. n. med. Dawid Murawa, prof. nadzw.
W tym roku eksperci z wielu dziedzin – chirurdzy onkologiczni, chirurdzy plastycy, onkolodzy kliniczni, radioterapeuci, rehabilitanci, dietetycy czy pielęgniarki – dogłębnie omówią różne techniki rekonstrukcji piersi, nowe, rozszerzone wskazania do leczenia systemowego, a także problemy powikłań radioterapii wraz z możliwością ich ograniczenia. Wszystkie kwestie dotyczyć będą tradycyjnie całego procesu opieki nad pacjentkami – od diagnostyki, przez leczenie systemowe, skończywszy na zabiegach chirurgicznych.

Jak zwykle nie zabraknie też nowości, działań, które być może będą stanowić już niebawem przyszłość w leczeniu raka piersi. – Nasza konferencja ma to do siebie, że dużo dyskutujemy, nie tylko w kuluarach. Podczas każdej sesji zostawiamy na to czas – zapowiada kierownik naukowy konferencji.

Zapraszamy do obejrzenia całego zaproszenia dr. Dawida Murawy do udziału w wydarzeniu.VI Konferencja Rak Piersi – Onkologia i Plastyka odbędzie się 14 i 15 października w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy!

REJESTRACJA
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.